Prechod na úvodnú stránku | Prechod na spodné menu | Prechod na obsah | Prechod na aktuality
Obnova zabudnutého hesla | Registrácia
Domov Kontakty
Prechod na začiatok stránky
Kategórie oznamov
Aktuálne informácie

nové - správy pridané za posledné 3 dni

 

Rôzne

Nové číslo Záhorského hlásnika

Kategória: Rôzne | Pridané: 13.04.2018


Slávnostné otvorenie sezóny prevádzky turistického vlaku Záhoráčik

Kategória: Rôzne | Pridané: 13.04.2018


Bratislavský samosprávny krajPozývame Vás na slávnostné otvorenie sezóny prevádzky turistického vlaku Záhoráčik 2018 na trati Záhorská Ves - Zohor - Plavecké Podhradie, ktorú realizuje Bratislavský samosprávny kraj, Odbor cestovného ruchu a kultúry, Odbor dopravy v spolupráci s národným dopravcom Železničnou spoločnosťou Slovensko a Krajskou organizáciou cestovného ruchu Bratislava Region Tourism.
Podujatie sa uskutoční dňa 28.apríla 2018 o 9.30 hod. na železničnej stanici Plavecké Podhradie.

V prípade záujmu môžete do vlaku nastúpiť v Záhorskej Vsi o 8.20, alebo v Zohore 8.50 (prípoj z Bratislavy hl.st. o 8.16).

Príprava uchádzačov na prijímacie skúšky na Akadémiu ozbrojených síl generála M. R. Štefánika v Liptovskom Mikuláši

Kategória: Rôzne | Pridané: 19.03.2018


Záujemcovia o vysokoškolské štúdium na Akadémii ozbrojených síl môžu využiť informačné, poradenské a konzultačné služby pre vysoké školy so sídlom v Liptovskom Mikuláši, ktoré zabezpečujú a organizujú prípravu stredoškolákov na prijímacie skúšky. Bližšie informácie poskytneme záujemcom, pokiaľ nás osobne navštívia v Liptovskom Mikuláši, alebo nám zatelefonujú na číslo 0905 622 170. Osobnú návštevu je potrebné predom nahlásiť. Je možné prísť aj v sobotu a nedeľu. Telefonicky zodpovieme na otázky denne v dobe od 10:00 do 24:00 hod., a to aj v sobotu a v nedeľu.

Celý článok

Stanovisko starostu

Kategória: Rôzne | Pridané: 12.03.2018


Obec Záhorská Ves a starosta obce zdieľa bolesť s rodinami zastrelených mladých ľudí, novinára Jána Kuciaka a jeho priateľky. Zároveň vyzýva vládu SR aj opozíciu, aby konečne riešili bezpečnosť jednoduchého radového občana a nielen recidivistov a zbohatlíkov!

ZÁPIS DETÍ DO MATERSKEJ ŠKOLY V ZÁHORSKEJ VSI

Kategória: Rôzne | Pridané: 14.02.2018


Riaditeľstvo Materskej školy v Záhorskej Vsi oznamuje rodičom, že zápis detí do materskej školy pre školský rok 2018/2019 sa uskutoční dňa 16.05.2018 od 15:00 hod. do 16:30 hod. v budove materskej školy.

So sebou si prineste vyplnenú „Žiadosť" potvrdenú lekárom a kartičku poistenca. Žiadosť o prijatie dieťaťa do materskej školy si môžete vyzdvihnúť v pracovné dni v budove materskej školy alebo stiahnuť z internetu.

Materská škola ponúka deťom školský vzdelávací program obohatený o výučbu nemeckého jazyka a dôkladnú prípravu na vstup do základnej školy. Ďalej rozvíjame nadanie detí v pohybe, po výtvarnej, literárnej i hudobnej stránke a výrazné talenty reprezentujú školu na okresných prehliadkach. Množstvom zaujímavých aktivít po celý rok podporujeme u detí ich všestranný rozvoj a podnetným prostredím spríjemňujeme ich pobyt v materskej škole.

Uprednostňované budú deti 5-6 ročné a deti s odloženou povinnou školskou dochádzkou.

Jana Soboličová, riaditeľka MŠ

Projekt BIG SK-AT

Kategória: Rôzne | Pridané: 31.10.2017


Projekt BIG SK-AT prináša vzájomné jazykové vzdelávanie detí.

Do projektu je zapojených 81 materských škôl a 35 základných škôl na rakúskej a slovenskej strane. ... Slovensko zastupuje bratislavská mestská časť Nové Mesto, obec Záhorská Ves, mesto Senica, Nezisková organizácia Enviropark Pomoravie združujúce niekoľko obcí na Záhorí a Inštitút aplikovanej ekológie Daphne.

Viac o projekte nájdete TU

KOMPA Záhorská Ves - Angern/March

Prevádzka KOMPY Záhorská Ves - Angern je otvorená od 6.3.2018 od 5,00hod. .

Nové vo fotogalérii

Foto Vítanie jari v Záhorskej Vsi.
Foto 19. reprezentačný ples

Najnovšie dokumenty

Verejné obstarávanie

Virtuálny cintorín Záhorská Ves

Virtuálny cintorín Záhorská Ves

Aké bude počasie