Prechod na úvodnú stránku | Prechod na spodné menu | Prechod na obsah |
Obnova zabudnutého hesla | Registrácia
Domov Kontakty
Prechod na začiatok stránky
Šport » FC ZÁHORSKÁ VES

FC Záhorská Ves

FC prípravka

FC Záhorská Ves

V našej obci momentálne pôsobia dve družstvá futbalistov. Je to „A" mužstvo dospelí a prípravka.
Naše „A" mužstvo začalo prípravu na novú sezónu pod vedením trénerského dua Peter Blaška a Ivan Konečný. Náš brankár Jozef Grujbár ml. sa podrobil operácii kolena, ktorá ho vyradila z hry minimálne na ½ roka. Museli sme angažovať brankára Martina Rybára z Devínskej Novej Vsi. Mužstvo sa herne trápilo a preto sa výbor rozhodol po 6. kole pre výmenu trénerov. Novým trénerom sa stal JUDr. Boris Šimkovič. Mužstvo sa herne chytilo a získalo po jeseni 11 bodov. Sú na 11. mieste. Najlepším strelcom sa s 10 gólmi stal Pavol Malinovský. Čaká nás ešte veľa práce v boji o záchranu v IV. lige.
Našu prípravku sme založili tento rok v lete, pod vedením trénerov Miroslava Vajdečku a Dávida Malíka. Vedúcimi družstva sú Gabika a Milan Malíkovci. V súťaži sme obsadili 9. miesto z 11. účastníkov. Ako nováčik sme dopadli dobre. Máme 21 chlapcov, ktorí poctivo trénujú. Teraz v zime trénujeme 2x do týždňa v telocvični ZŠ. Dňa 17.11.2011 sme sa zúčastnili zimného halového turnaja v Malackách, kde sme skončili na peknom 3. mieste.
Od 15.1.- 10.3.2012 sa zúčastníme zimnej halovej ligy v Malackách za účasti mužstiev: Žolík Malacky A, Žolík B, Kúty, Láb, Šamorín, Lozorno, Plavecký Štvrtok, Vysoká.

Držte našim obom družstvám v Novom roku 2012 palce!

Miroslav Vajdečka


08.12.2011 | Upr.: 25.11.2013