Prechod na úvodnú stránku | Prechod na spodné menu | Prechod na obsah | Prechod na aktuality
Prechod na začiatok stránky

Úspechy žiačok v mažoretkovom športe

Úspech v mažoretkovom športeGratulujeme Ninke Nerádovej, ktorá sa na Majstrovstvách Slovenska v mažoretkovom športe stala majsterkou našej republiky v kategórii sólo baton junior!
Majstrovstvá Slovenska sa konali počas uplynulého víkendu v Hlohovci. Ninka Nerádová, členka mažoretiek TINA Bratislava, sa predstavila v konkurencii ďalších 12 súťažiacich s choreografiou Čarodejnica. Po vyhlásení výsledkov sa mohla tešiť z premiérového titulu juniorskej majsterky Slovenska!


Slová uznania si zaslúžia aj jej súčasné trénerky Martina Kurilová a Katarína Martanovičová. Nemožno zabudnúť ani na poďakovanie pre rodičov našej mladej úspešnej športovkyne. Stabilné rodinné prostredie a neochvejná podpora sú hnacím motorom na Ninkinej ceste za úspechom. Netreba zabudnúť, že prvé kroky v tomto odvetví Ninka robila práve v našej obci v dnes už neexistujúcom mažoretkovom súbore Merci...
Ninka, želáme veľa šťastia na Majstrovstvách Európy v Chorvátsku!

Laura Strečanská súťažila v miniformácii a veľkej formácii junior za tím ELLA Malacky a stala sa hneď dvojnásobnou majsterkou Slovenska v mažoretkovom športe!

Viac fotografií nájdete vo fotogalérii TU


Posledná úprava: 03.05.2022

Naspäť na zoznam aktualít